Automatický preklad

Anketa

Ako ste sa o nás dozvedeli?
 

Kto je online

Máme online 6 hostí 


Reštaurácia PDF Tlačiť E-mail

Kapacita hotelovej reštaurácie je 60 miest. Stravovať sa môžete formou polpenzie, plnej penzie, alebo si môžete vyberať z jedálneho lístka. V ponuke máme bohatý sortiment jedál a nápojov ako aj špeciality slovenskej kuchyne. Každý deň sa pripravuje ponuka hotových jedál, v ktorej nechýbajú ani bryndzové halušky s kyslým mliekom.

Pri plnej penziii je pri večeri možnosť výberu z troch jedál.  V reštaurácii sa dá platiť kreditnými kartami a stravovacími lístkami.

Po celodennej túre alebo lyžovačke Vám určite dobre padne posedenie v bare pri chladnom čapovanom pivku alebo dobrom horúcom čaji. Bar nie je veľký ale o to útulnejší. Je tu 16 miest na sedenie. V lete sa dá príjemne oddýchnuť aj na terase hotela, kde si môžete ugrilovať rôzne špeciality.

Možnosť platby týmito kartamy: VISA ELEKTRON, MASTER, MAESTRO, VISA, VAŠA STRAVOVACIA - DEJENEAR

 

Reštaurácia: Hotel má vlastnú reštauráciu v ktorej sa hostia majú možnosť stravovať formou polpenzie plnej penzie alebo individuálne. V ponuke sú špeciality oravskej a liptovskej kuchyne.

Zelený salónik: Súčasťou hotelového barového komplexu je salónik, ktorý je vhodný na rôzne spoločenské posedenia a pracovné jednanie

Hotelový bar: Súčasťou reštauráčného komplexu je aj hotelový bar.